Biyom Çevre Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

Arıtma Tesisi Tasarımı

Arıtma Tesisi

Handcrafted delights that instantly brighten up your day. Whether its chocolate, vanilla or cinnamon, we use the finest ingredients to produce these mouth watering artifacts.

ARITMA TESİSİ İŞLETME HİZMETİ

Arıtma sektöründe ortaya çıkan yeni teknolojiler ve çevre bilincinin artması, su ve atıksu arıtma tesislerinin işletme sürecinin yürütülmesi konusunun hassasiyetini göz önüne sermektedir. Biyom Çevre Mühendislik bu konuda tecrübeli ekibiyle arıtma tesislerinin işletilmesi sürecinde resmi ve teknik her türlü konuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Arıtma Ekipmanları

Atıksu arıtma tesislerinde kullanılan tüm ekipmanların kaliteli ve dayanıklı olması tesisin hem işletilebilirliğini hem de verimini önemli miktarda etkilemektedir.

 


DEŞARJ İZİN BELGESİ (DİB) VE ARITMA DANIŞMANLIK HİZMETİ

İşletme Ruhsatı almanın en önemli aşamalarından birisi DİB, deşarj izin belgesini almaktır. AAT Proje Onay Yönetmeliği çerçevesinde tesisin bulunduğu bölgenin Büyükşehir belediyesi sınırları içerisinde olması durumunda Proje onay ve Deşarj İzni işlemleri Büyükşehir Belediyesinin ilgili birimleri tarafından yapılır DKKR –DİB vb. deşarj izni belgesi verilir.

Atıksu Arıtma

Atıksu arıtma sistem dizaynları uzman mühendis kadromuz tarafından başta kaliteli yönetim prensibi göz önüne alınarak verimli, ekonomik ve uzun ömürlü olarak tasarımlanır.

Translate »